(Marek, 11. 6. 2015 10:23)

To si já myslím taky, že Lesná postoupí a i jim to přeju. Jenom jsem před tím reagoval na Mirka:).

Re: Re: Re: Re: Semifinále

(Mira Č. , 11. 6. 2015 13:09)

Čau Marku, ja to vidím na postup 60:40 pro nas spis. :) Všechno záleží jak zahrají Honza s Davidem v první dvojce. Honza uz ma za sebou extraligovy zapas v Brodě a Davida v druhe lize take chválí. Ja s Němcem zkusíme ve druhe urvat aspon set. A ve trojkach jsme letos v nejsilnější sestavě prohráli jen 1 set z 12ti. Takze pri plných sestavách na obou stranách to bude zajimavy zapas. Stalo se to asi poprvé v MP, ze nekdo nastoupil v sobotu v extralize muzu a v pondeli hrál soutěž neregistrovaných.

Re: Re: Re: Re: Re: Semifinále

(Marek, 11. 6. 2015 17:38)

Ja se na vas dojedu v pondeli mrknout a uvidime:). Na cem se zhodneme je to, ze trojky mate jedny z nejlepsich z celeho MP, nicmene Jirka a jeho zadaci taky nejsou zadny orezavatka. Bude to souboj elitnich trojek MP a slusnych dvojek, takze je to otevrene. Jak uz jsem psal, tak muj favorit je Lesna a preji jim vyhru;).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Semifinále

(MP, 12. 6. 2015 22:49)

Pokavaď Hanus s Burianem neporazí rekreační nekopy nemají tam co dělat v té lize.

Na zápas Modřice x Čelákovice zve mistra světa v ledním hokeji Petr Hubáček

(Petr Jahoda, 9. 6. 2015 9:53)

Přijďte si v co nejhojnějším počtu užít této vzácné návštěvy a taky podpořit naše chlapce v cestě k dalšími vítězství.

Petr Jahoda
předseda oddílu nohejbalu

Re: MP

(marvan, 5. 6. 2015 15:04)

Kameňáci vedou 1:0 po třech odehraných zápasech a v první odvetné dvojici vyhráli první set a v druhým setu vedou 2:1.

Re: Re: MP

(Mira č. , 5. 6. 2015 15:13)

Tak to už je hotovo. Kluci z Útěchova by museli vyhrát 4 sety z 5 a pak i zlatej set. Ani nevím, jestli hrǎva Skrůža.

Re: Re: Re: MP

(marvan, 6. 6. 2015 12:40)

Hotovo bude až ve středu večer, ale pro koho, toť ještě zapeklitá otázka.

MP

(MP, 4. 6. 2015 20:57)

Kameňáci vedou v Útěchově 1:0 po dvou setech odehraných?

Re: MP

(MP, 5. 6. 2015 7:15)

Mám to z druhé ruky ale myslím že pokračují osmým setem

Výsledek zápasu GAROMA - Rebešovice??

(zvědavec, 1. 6. 2015 10:21)

nevíte někdo výsledek tohoto zápasu???

Re: Výsledek zápasu GAROMA - Rebešovice??

(Tomáš, 1. 6. 2015 16:57)

Garoma x Rebešovice 1:3

Utkání o semi

(Richard, 30. 5. 2015 21:10)

Zápas Kuřim A vs DDB slibuje zajímavej match, když jde o postup. Může sem někdo napsat, kdy se hraje? Rád bych se dojel mrknout, pokud to nebude křížit náš termín s Lesnou A. Díky za info

Re: Utkání o semi

(Marek, 1. 6. 2015 11:35)

Hrajeme v pátek v 17:00 v Kuřimi

Husovice - GAROMA

(A. Stehlík, 26. 5. 2015 10:54)

Stále mi chybí výsledek tohoto utkání. Oslovil jsem vedoucího Husovic i SMS zprávou pro případ, že by neměli možnost dostat se na internet. Ovšem ani odpověď na SMS nepřišla. Pokud výsledek nedostanu do konce tohoto týdně oficiální cestou (ne jedna paní povídala), bude kontumován ve prospěch hostujícího družstva.

semifinále

(MP, 18. 5. 2015 21:35)

Modřice první semifinalista překvapivě. Velké překvapení. Vypadne DDB nebo Kuřimáčtí obhajáci?

Re: semifinále

(MP, 19. 5. 2015 12:00)

Za DDB už nehraje Nojmi a Aster že prohrávají?

Re: Re: semifinále

(Mira Č. , 19. 5. 2015 13:19)

V semi jeste nejsme. Musíme urvat jeste lepši remízu s Lískovcem. DDB bylo v plne sile, nam chyběl Nemec. Pristi tyden budeme v Kurimy oslabení a asi prohrajeme. Tak se to jeste zamota.

Re: Re: Re: semifinále

(Richard, 19. 5. 2015 14:23)

Zamotaný jsou obě skupiny. Ale troufnu si tvrdit, že Old boys jsou v semi. Předpokládám, že Kuřim si to pohlídá ve vzájemném zápase s DDB.