Jdi na obsah Jdi na menu
 


        1999

1.   Kometa Brno
2.   Útěchov „B“
3.   Řečkovice
4.   1. Brněnská
5.   Modřice „C“
6.   JULI Brno
7.   Obřany Ženy  
 
2000
1. Kometa Brno   
2. Útěchov „B“          
3. Modřice „C“        
4. Modřice „D“      
5. Tasy Brno             
6. JULI Brno        
7. Útěchov Ženy    
8. Big Foot       
 
2001
 1.Kometa Brno                    
 2.Modřice „C“                    
 3.Modřice „D“                    
 4.Útěchov „B“                    
 5.VÚ Řečkovice                
 6.JULI Brno                    
 7.TASY Brno                   
 8.Útěchov Ženy               
 9.Pavouci Husovice            
10.Moravany                 
11.DCB Brno                   
 
2002 
     1.   Kometa Brno
     2.   Modřice „C“
     3.   Útěchov „B“
     4.   Modřice „D“
     5.   TASY Brno
     6.   Worms Brno
     7.   VÚ Řečkovice
     8.   Moravany
     9.   JULI Brno
   10.Kamenný Vrch
   11.Staré Brno
   12.Útěchov Ženy
 
2003
 1. SKP Kometa                 
 2. Sokol Modřice „C“            
 3. Sokol Rajhrad                           
 4. TJ Útěchov „B“           
 5. NSZNŽ Žabčice            
 6. TASY Brno              
 7. Lipůvka                        
 8. Worms Brno
 9. Klevr Brno                
10. KamennýVrch                                                               
11. SKM Moravany              
12. Útěchov ženy                                 
13.Staré Brno
  
2004  
Konečné pořadí: 
 1. Kometa Brno
 2. Sokol SDS Exmost Modřice „D“
 3. TJ Útěchov „B“
 4. NK Žabčice
 5. Lipůvka
 6. Rajhrad
 7. Rolkov Lysice
 8. Doll Dagga Buzz
 9. Worms Brno
10. SKM Moravany
11. JULI Brno
12. TASY Brno
13. Kameňáci
14. Útěchov Ženy
 
2005
Konečné pořadí:
 1. Kometa Brno
 2. Žabčice
 3. Lipůvka
 4. Lysice
 5. TJ Útěchov „B“  
 6. NK Troubsko     
 7. Worms Brno
 8. Doll Dagga Buzz
 9. Kameňáci
10. Boskovice
11. Moravany
12. Xfer Brno
13.TASY Brno
14. JULI Brno
15. Útěchov Ženy
 
 2006
Konečné pořadí   
 1. Troubsko
 2. Žabčice
 3. Worms Brno
 4. NK Lipůvka
 5. Kačeny Lysice
 6. Starý Lískovec
 7. Mokrá Horákov
 8. Kameňáci
 9. Exmost Modřice D
10. Doll Dagga buzz
11. X fer
12. TASY Brno
13. Repro Útěchov
14. SKM Moravany
15. Mantila Útěchov
 
2007
 
 1. Sokol Troubsko
 2. Worms Brno
 3. Starý Lískovec
 4. Modřice "D" -  Old Boys
 5. Mokrá Horákov
 6. Kameňáci
 7. Kometa Brno
 8. X fer
 9. Doll Dagga Buzz
10. TASY Brno
11. SKM Moravany
12. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „E“ – Sokolíci                                              
13. TJ Útěchov - Ženy „B“

2008.

1. Sokol Starý Lískovec A

2. Sokol Troubsko

3. Worms Brno

4. Sokol Nový Lískovec

5. TJ Útěchov B

6. Sokol Obřany

7. Old Boys Modřice

8. NK Mokrá-Horákov

9. Sokol Modřice žáci

10, Doll Dagga Buzz

11. Sokol Starý Lískovec B

12. X fer

13. TASY Brno

14. SKM Moravany

2009.
 
1. Sokol Starý Lískovec A    2:2  (205:195)
2. Sokol Obřany A    2:2  (195:205)
3. Sokol Troubsko
4. Modřice D Old Boys
5. Kameňáci
 
Oficiální pořadí družstev 1. Třídy města Brna ¨2009
1. Sokol Kuřim
2. Doll Dagga Buzz
3. TJ Sokol Modřice "E" - Sokolíci
4. NK Mokrá Horákov
5. TJ Útěchov "B"
6. TJ Sokol Starý Lískovec "B"
7. TJ Sokol Obřany "B"
8. TASY Brno
 
 2010.
 
Městský přebor:
1. Sokol Starý Lískovec "A"
2. Sokol Obřany "A"
3. Sokol Kuřim
4. Old Boys Modřice
5. Sokol Troubsko  -   sestup
 
1. třída města Brna:
 1. Kameňáci   -   postup
 2. Doll Dagga Buzz
 3. Lískovec "B"
 4. Obřany "B"
 5.Útěchov "B"
 6.Obřany "C"
 7. SKM
 8.TASY   
 
 

2011.

1. Sokol Kuřim

2. Sokol Obřany A

3. Sokol Starý Lískovec A

4. Old Boys Modřice

5. Doll Dagga Buzz

6. Sokol Nový Lískovec - Kameňáci (sestup) 

Brněnská 1. třída 2011:

1. TJ Útěchov Brno B (postup)

2. TJ Sokol Starý Lískovec B

3. Sokol Obřany B

4. TASY Brno

5. SKM

6. Sokol Obřany C

 

2012.

1. Sokol Obřany A

2. Sokol Kuřim

3. Útěchov A

4. Old Boys Modřice

5. Doll Dagga Buzz

6. Kameňáci A

7. Útěchov B

8. Sokol Starý Lískovec

 

1. třída města Brna:

1. Sokol Obřany D

2. Sokol Obřany B

3. Sokol Obřany C

4. Kameňáci B

5. Útěchov ženy

6. Černovice

7.-8. Srbská a  TASY Brno

 

 2013.
 

1. Doll Dagga Buzz

2. Old Boys Modřice

3. Kameňáci A

4. Obřany D

5. Kuřim A

6. Modřice D

7. Útěchov

8. Obřany A

1. třída Města Brna 2013 (A+B)

1. Starý Lískovec

2. Kuřim B

3. Černovice

4. Obřany C

5. Kameňáci B

6. Obřany B

7. Útěchov Mix

8. Jundrov

9. Srbská

10. TASY Brno

 

Městský přebor 2014:

1. Kuřim "A"

2. Šneci Šlapanice

3. TJ Sokol Modřice C

4. Kameňáci "A"

5. Doll Dagga Buzz

6. Old Boys Modřice

7. Útěchov

8. Starý Lískovec

První třída města Brna:

1. Kuřim "B"

2. Lesná

3. Kameňáci B

4. GAROMA

5. Rebešovice

6. Jundrov

7. Útěchov Ženy

8. Jelita z Monte Bu

 

Konečné pořadí městského přeboru 2015

Městský přebor města Brna:

1. Kuřim A

2. Lesná A

3. Old Boys Modřice

4. Kameňáci A

5. Doll Dagga Buzz

6. TJ Útěchov

7. Starý Lískovec

8. Kuřim B

První třída města Brna

1. Řečkovice

2. Rebešovice

3. Husovice

4. GAROMA

5. Lesná B

6. Kameňáci B

7. Monte Bu

2016:

Městský přebor města Brna:

1.  Old Boys Modřice

2.  Doll Dagga Buzz

3.  Lesná A

4.  Kameňáci A

5.  Kuřim A

6.  Útěchov

7.  Starý Lískovec

8.  Řečkovice A

První třída města Brna

1.  Husovice

2.  Kuřim B

3.  Rebešovice

4.  Kameňáci B

5.  Lesná B

6.  Modřice žáci

7.  Řečkovice B

8.  Monte Bu

9.  Útěchov ženy