Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování 2017

1.kolo

24.4. - 28.4.

MP Old Boys A Husovice A 5:1
MP DDB Útěchov 5:0
MP Kuřim A              Starý Lískovec    4:0
MP Lesná                      volno                        
1. třída nehraje    

 2. kolo

1.5 – 5.5.

MP Husovice A Lesná 4:3 ZS
MP Starý Lískovec     DDB 1:5
MP Útěchov             Old Boys A 2:3 ZS
MP volno Kuřim A                 
1.třída Old Boys B Husovice B 3:1
1.třída Monte Bu Ženy 4:0
1.třída Kuřim B Kameňáci 2:0

3. kolo

8.5. - 12.5.

MP Útěchov                Husovice A           3:2
MP Old Boys A Starý Lískovec 5:0
MP Kuřim A Lesná 1:2 ZS
MP DDB volno  
1.třída Husovice B Kuřim B 2:0
1.třída Kameňáci Monte Bu 5:1
1.třída Ženy Old Boys B 0:5

4. kolo

15.5. - 19.5.

MP Husovice A Kuřim A             0:4
MP Lesná DDB 1:3
MP Starý Lískovec Útěchov 0:3
MP volno Old Boys A  
1.třída Ženy Husovice B 0:5
1.třída Old Boys B Kameňáci 4:1
1.třída Monte Bu Kuřim B 1:3

 5. kolo

22.5. - 26.5.

MP       Starý Lískovec  Husovice A        0:2
MP Old Boys A Lesná 4:1
MP DDB Kuřim A 1:3
MP Útěchov volno  
1.třída Husovice B Monte Bu 2:1
1.třída Kuřim B Old Boys B 1:2
1.třída Kameňáci Ženy 4:0

6. kolo

29.5. - 2.6.

MP Husovice A       DDB 2:3 ZS
MP Kuřim A Old Boys A 1:4
MP Lesná Útěchov 4:2
MP volno Starý Lískovec  
1.třída Kameňáci Husovice B 2:0
1.třída Ženy Kuřim B 0:4
1.třída Old Boys B Monte Bu 5:0

7. kolo

5.6. - 9.6.

MP Starý Lískovec Lesná                0:3
MP Útěchov Kuřim A 0:4
MP Old Boys A DDB 6:0 K
MP volno Husovice A  
1.třída náhradní termíny    

Náhradní termín

12.6. - 16.6.

MP - náhradní termín      
MP- náhradní termín      
MP- náhradní termín      
MP- náhradní termín      
1.třída Kameňáci Old Boys B 0:1
1.třída Husovice B Kuřim B 0:3
1.třída - o 5. místo Ženy Monte Bu 1:3

Play-off a play-out

19.6. - 23.6.

MP Lesná Old Boys A 2:1
MP DDB Kuřim A 0:2
MP o umístění Útěchov St. Lískovec 2:1
1.třída Old Boys B Kameňáci 5:1
1.třída Kuřim B Husovice B 3:4 ZS
1.třída - o 5. místo Monte Bu Ženy 3:1

26.6. - 30.6.

MP Old Boys A Lesná 3:3 ZS
MP Kuřim A DDB 6:0 K
MP o umístění Husovice A St. Lískovec 4:0

 

4.9. - 8.9.   

MP - 1. Finále Lesná Kuřim A 2:1
MP - o 3. Místo Old Boys A DDB 2:1
MP - o umístění Útěchov Husovice A 1:2
1.třída - 1. Finále Kuřim B Old Boys B -
1.třída - o 3. Místo Husovice B Kameňáci 2:3

 

11.9. - 15.9.    

MP - 2. Finále Kuřim A Lesná 1:2
1.třída - 2. Finále Old Boys B Kuřim B 0:2