Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování 2018

1.kolo

23.4. - 27.4.

MP Obřany A Obřany B K
MP Kuřim A Volno  
MP Old Boys A             Bosonohy    2:1
MP DDB                      St. Lískovec                       3:1
1. třída Obřany C Obřany D 2:0
1. třída IBM All Stars Kuřim B 0:5
1. třída Dáminec Útěchov Old Boys B 0:4
1. třída Kameňáci Monte Bu 0:1

 2. kolo

30.4. – 4.5.

MP Obřany B DDB 3:2 ZS
MP Starý Lískovec     Old Boys A 0:5
MP Bosonohy           Kuřim A 2:1
MP Volno Obřany A              
1. třída Monte Bu Obřany C 1:2
1. třída Old Boys B Kameňáci 2:1
1. třída Kuřim B Dáminec 5:0
1. třída Obřany D IBM 5:0

3. kolo

7.5. - 11.5.

MP Volno           Obřany B          
MP Obřany A Bosonohy 1:2 ZS
MP Kuřim A St. Lískovec 2:3
MP Old Boys A DDB 2:1
1. třída Obřany C IBM 3:1
1. třída Dáminec Obřany D 1:4
1. třída Kameňáci Kuřim B 1:5
1. třída Monte Bu Old Boys B 1:4

4. kolo

14.5. - 18.5.

MP Obřany B Old Boys A          1:3
MP DDB Kuřim A 0:2
MP Starý Lískovec Obřany A 2:0
MP Bosonohy Volno  
1. třída Old Boys B Obřany C 4:0
1. třída Kuřim B Monte Bu 4:1
1. třída Obřany D Kameňáci 0:6k
1. třída IBM Dáminec 3:0

 5. kolo

21.5. - 25.5.

MP       Bosonohy Obřany B   2:1 ZS
MP Volno St. Lískovec  
MP Obřany A DDB 2:1
MP Kuřim A Old Boys A 3:2 ZS
1.třída Obřany C Dáminec 3:0
1.třída Kameňáci IBM 6:0
1.třída Monte Bu Obřany D 3:1
1.třída Old Boys B Kuřim B 2:1

6. kolo

28.5. - 1.6.

MP Obřany B    Kuřim A 0:2
MP Old Boys A Obřany A 4:0
MP DDB Volno  
MP St. Lískovec Bosonohy 1:4
1.třída Kuřim B Obřany C 3:1
1.třída Obřany D Old Boys B 0:3
1.třída IBM Monte Bu 0:3
1.třída Dáminec Kameňáci 0:4

7. kolo

4.6. - 8.6.

MP Starý Lískovec Obřany B              3:2
MP Bosonohy DDB 4:1
MP Volno Old Boys A  
MP Obřany A Kuřim A 1:3
1.třída Obřany C Kameňáci 3:0
1.třída Monte Bu Dáminec 4:0
1.třída Old Boys B IBM 5:0
1.třída Kuřim B Obřany D 4:0

náhradní termín

11.6. - 15.6.

MP - náhradní termín      
MP- náhradní termín      
MP- náhradní termín      
MP- náhradní termín      
1.třída - náhradní termín      
1.třída - náhradní termín      
1.třída - náhradní termín      
1.třída - náhradní termín      

Play-off a play-out

18.6. - 22.6.

MP Lískovec Old Boys A 1:4
MP Kuřim A Bosonohy 3:1
MP ----------- DDB  
MP Obřany B ObřanyA 4:0
1.třída Monte Bu Old Boys B 0:3
1.třída Obřany C Kuřim B 2:1
1.třída Dáminec Kameňáci 1:4
1.třída IBM Obřany D 1:4

Play-off a play-out

25.6. - 29.6.

MP Old Boys A Lískovec 4:0
MP Bosonohy Kuřim A 1:1?
MP DDB ------------  
MP Obřany A Obřany B -
1.třída Old Boys B Monte Bu 5:0
1.třída Kuřim B Obřany C 5:0
1.třída Kameňáci Dáminec -
1.třída Obřany D IBM 2:1

 

4.9. - 8.9.   

MP - 1. Finále Kuřim A Old Boys A 1:2 ZS
MP - o 3. Místo Bosonohy St. Lískovec 3:1
MP - 0 5. místo DDB Obřany B 1:3
MP - o udržení Obřany A bez boje -
1.třída - 1. Finále Kuřím B Old Boys B 1:4
1.třída - o 3. Místo Obřany C Monte Bu 2:0
1.třída - o 5. Místo Kameňáci Onřany D 0:6
1.třída - o 7. Místo IBM Dáminec 0:3

 

11.9. - 15.9.    

MP - 2. Finále Old Boys A Kuřim A 4:1
MP - o udržení Obřany A bez boje -
1.třída - 2. Finále Old Boys B Kuřim B 3:0