Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování 2019

1.kolo

22.4. - 26.4.

MP Kuřim A Kometa 3:1
MP Obřany A Bosonohy 1:2 ZS
MP Lískovec DDB 1:0
1. třída Dáminec Útěchov  
1. třída Monte Bu Obřany B 1:4
1. třída Kameňáci Kuřim B 2:1 ZS
1. třída Old Boys B Žáci 3:0

 2. kolo

29.4. – 3.5.

MP DDB Obřany A 3:2
MP Bosonohy Kuřim A 0:1
MP Kometa Old Boys A 0:1
1. třída Žáci Kameňáci 2:4
1. třída Kuřim B Monte Bu 2:1
1. třída Obřany B Dáminec 6:0
1. třída Útěchov Popůvky 2:3 ZS

3. kolo

6.5. - 10.5.

MP Old Boys A Bosonohy  
MP Kuřim A DDB  
MP Obřany A Lískovec 1:3
1. třída Popůvky Obřany 0:3
1. třída Dáminec Kuřim B 1:5
1. třída Monte Bu Žáci  
1. třída Kameňáci Old Boys B 3:2

4. kolo

13.5. - 17.5.

MP Lískovec Kuřim A  
MP DDB Old Boys A 0:6 k
MP Bosonohy Kometa 4:1
1. třída Old Boys B Monte Bu 6:0
1. třída Žáci Dáminec 5:0
1. třída Kuřim B Popůvky 3:0
1. třída Obřany B Útěchov 1:0 ZS

 5. kolo

20.5. - 24.5.

MP       Kometa DDB  
MP Old Boys A Lískovec  
MP Kuřim A Obřany A  
1.třída Útěchov Kuřim B 1:4
1.třída Popůvky Žáci  
1.třída Dáminec Old Boys B  
1.třída Mante Bu Kameňáci  

6. kolo

27.5. - 31.5.

MP Obřany A Old Boys A  
MP Lískovec Kometa  
MP DDB Bosonohy  
1.třída Kameňáci Dáminec  
1.třída Old Boys B Popůvky  
1.třída Žáci Útěchov  
1.třída Kuřim B Obřany B  

7. kolo

3.6. - 7.6.

MP Bosonohy Lískovec  
MP Kometa Obřany A  
MP Old Boys A Kuřim A  
1.třída Obřany B Žáci  
1.třída Útěchov Old Boys B  
1.třída Popůvky Kameňáci  
1.třída Dáminec Monte Bu  

8. kolo

10.6. - 14.6.

MP      
MP      
MP      
1. třída Monte Bu Popůvky  
1. třída Kameňáci Útěchov  
1. třída Old Boys B Obřany B  
1. třída Žáci Kuřim B  

9. kolo

17.6. - 21.6.

MP 4. 1.  
MP 3. 2.  
MP 5. 7.  
1.třída Kuřim B Old Boys B  
1.třída Obřany B Kameňáci  
1.třída Útěchov Monte Bu  
1.třída Popůvky Dáminec  

10. kolo

24.6. - 28.6.

MP 1. 4.  
MP 2. 3.  
MP 6. 7.  
1.třída      
1.třída      
1.třída      
1.třída      

 

2.9. - 6.9.   

MP - 1. Finále      
MP - o 3. Místo      
MP - o 5. místo 5. 6.  
1.třída - 1. Finále      
1.třída - o 3. Místo      
1.třída - o 5. Místo      
1.třída - o 7. Místo      

 

9.9. - 13.9.    

MP - 2. Finále      
1.třída - 2. Finále