Jdi na obsah Jdi na menu

Zprávy z utkání

Zde můžete zveřejňovat zprávy z utkání Městského přeboru ale také klidně z 1. třídy.

Nikdo sem nic nepíše tak to zkusím:
Zase problémy, hosté odmítli přinést basu piv, aby jsme jim pustili zápas, tak jsme to do nich pražili co to šlo, ale Jirka měl zřetelně na noze tajemný podivný strojek, který mu umožňovat dát větší ránu. Záludná podání hostů nám znemožňovala kvalitní přípravu útoku. No rozhodla až poslední dvojka kdy se na naší straně projevil nedostatek sebevědomí, kterého hosté naopak měli přebytek

1T - Old Boys B - Husovice B

(Pavel Lukl Old Boys Modřice, 2. 5. 2017 11:38)

Zápas prvních dvojic (OB - Němec,Bodó , HUS - Beran,Hladík) byl překvapivě jednoznačnou záležitostí hostí , kdy Modřice špatnou hrou v poli a na nahráce vůbec nebodovaly a hodně kazily a naopak Husovice hráli velmi dobře. Druhá dvojka ( OB - Lukl P.,Mareček , HUS - Čermák,Jarolím) byla vyrovnaná , Modřice v prvním setu hodně kazily a tak set dopadl jasně pro hosty , v druhém setu se situace otočila a výsledkem byla remíza.
V první trojce se Modřice ( OB - Mareček,Bódo,Němec , HUS - Jarolím,Beran ,Hladík) ze začátku hledaly , sestava spolu nikdy nehrála a to vedlo k neuspořádané hře. První set vyhráli jednoznačně hosté. Na konci prvního setu ale Modřice konečně našly optimální postavení hráčů a hra se začala otáčet, což přineslo jasně vyhraný druhý set a tím remízu. Po polovině utkání tedy domácí prohrávali 0:1.
Třetí dvojka byla vyrovnaná , ale v závěrech obou setů byli šťastnější domácí a vyhráli - vyrovnáno 1:1.
Čtvrtá dvojka byla hlavně o nevynucených chybách hostů a tak domací celkem jasně vyhráli - 2:1.
V poslední trojce už hosté nenašli recept na dobře fungující Modřickou trojku a spoustu míčů sami vyházeli - konečný výsledek 3:1 pro Old Boys B. Hrálo se zajímavé utkání před slušnou diváckou návštěvou.
Kvalita nohejbalu byla do jisté míry poznamenána tím, že většina hráčů byla letos na antuce poprvé....

Re: 1T - Old Boys B - Husovice B

(František Čermák-Husovice B, 9. 5. 2017 1:09)

Děkujeme za přátelský přístup a pěkný souboj na Vašem hřišti. Gratulujeme k vítězství a rádi bychom Vás potrápili snad ještě jednou pokud se potkáme v boji o horní místa. Hodně štěstí v dalších bitvách Vám přejí hráči Husovi B.

Kuřim - Lískovec

(Karel, 5. 5. 2017 22:36)

Nesouhlasím s Markem, utkání bylo od začátku sfixlovaný, soupeř nezajistil počasí !!! Dokonce odmítl uznat nový balon, když jsem byl při podání soupeře oslepen bleskem. Záludně využívali skutečnosti, že nejsme schopni (poprvé letos na antuce) vybrat podání a stále do nás bušili. Nesportovně zneužívali naší neschopnosti trefit balon do hřiště ke svému prospěchu. Závěrečná bouřka sice přinesla vyrovnání sil, pak už netrefovali balon ani soupeři. Jinak Marku, už jsme vás skoro měli na lopatě akorát ta bouřka přišla pozdě :-)