Jdi na obsah Jdi na menu

Zprávy z utkání

Zde můžete zveřejňovat zprávy z utkání Městského přeboru ale také klidně z 1. třídy.

Do nadpisu uveďte utkání a výsledek.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Old boys A vs Starý Lískovec

(Richard, 26. 6. 2018 22:18)

Druhé semifinále nabídlo vyrovnaný boj do zápasu prvních trojic. Lískovec promrhal vedení v prvním setu 6:9 a od tohoto momentu už se utkání dohrávalo. Mohli jsme si tedy dovolit postavit i alternativní sestavy a ty nezklamaly a svoje zápasy zvladly.

Lískovec - Obřany B

(Karel, 4. 6. 2018 20:42)

Vyrovnaný zápas kde dvojice Michal / Kuba táhla celý domácí mančaft. Zápas pak rozhodly trojky v kterých za podpory Honzy Novotného ukázali Michal Hodinka a Kuba Dočkal víc klidu v koncovkách a obě vyhráli

Old boys A vs Obřany A

(Richard, 29. 5. 2018 23:09)

Utkání zahájila dvojice Bravenec,Dobšík proti Svobodovi s Kolouchem. V prvním setu bojovala s příjmem . Bez kvalitního přìjmu ani 3 dopady nepomůžou. Karta se ale obrátila v druhém setu, rychlé vedení 6:2 už v poklidu dotáhla. Zápas druhých dvojic a sehrané duo Iláš, Laťák vs Bača, Doleček. I bez chycení jediného ùtoku jsme vyhráli první sadu, soupeř poslední dvě zakončení poslal do autu. Druhá sada byla opět vyrovnaná,ale koncovku jsme zvládli a ujali se vedení. Milan Kanči ve hře prvních trojic zaujal post nahrávače, Dobšík blokoval a Iláš netypicky v poli a navíc na servisu. Hosté nasadili Dolečka, Svobodu a Baču. Čekali jsme razantní útok, který se nekonal a v pohodě jsme chytali v poli. Pak jsme ale polevili a třemi chybami jsme pustili soupeře do vedení 8:9. Po tajmu jsme vystřídali, změnili obranu a za devìtek naznačil Iláš smeč z druhé, natáhl na sebe blokaře a poté nahrál na střed a Laťák ukončil set smečí do béčka. Odvetná dvojice byla v prvním setu velká bitva, bohužel za stavu 9:9 zradilo Baču koleno. Druhý set se už jen dohrával v pohodovém tempu. Při vedení 3:0 na zápasy nastoupil k Ilášovi poprvé letos Kamenský. Za stavu 8:5 to už vypadalo na další vítězství, jenže na servis se dostal Svoboda a využil znalostí domácího kurtu a otočil téměř prohraný set. Druhý set dospěl opět do devìtek a Svoboda svoji smeč nasměřoval těsně do autu. Závěrečná trojice byla plná dlouhých výměn i proto, že Iláš a ani na druhé straně Bača už koukali jen z lavičky. Tuto trojku jsme vyhráli především obranou a trpělivostí na útoku.

Lískovec - Obřany A

(Karel, 16. 5. 2018 19:59)

Vzhleden k slejváku odehráno v tělocvičně s kterou se domácí vyrovnali lépe

NK Bosonohy : Kuřim A

(Lukáš Novotný, 4. 5. 2018 11:36)

Hráno na umělce za perfektního počasí. První dvojka Špaček, Kadlec proti Milošovi a Markovi Novotným. První set jasně pro hosty druhý set jasně pro domácí. Druhá dvojka Kavalec, Novotný proti Merta, Obůrka (asi, kluky neznám přesně jménem). První set pro domácí za stavu 9:9 zablokoval Kavalec, druhý set jasně už pro domácí. 1:0 Trojice Crhák Navrátil, Kadlec, proti Merta, Obůrka, Lang. První set jsme byli silnější na útoku a hosté dost kazili. Druhý set u hostů vystřídal Miloš Novotný a výrazně zlepšili obranou hru, nám se nedařilo na útoku a druhý set jsme prohráli. V průběhu druhého setu se zranil Crhák a nastoupil Novotný. Odvetná dvojka vyzněla jasně pro hosty, zahráli výborně a my jsme se trápili s mezihrou a následným útokem.1:1 Souboj třech Novotných a Kavalce přinesl remízu. První set jsme vedli dlouho o 2, ale po neproměněných útocích hosté průběh otočili. Druhý set jsme opět vedli a poučeni z minulého setu jsme dohráli vítězně. Poslední rozhodující trojice. Za nás Kadlec, Navrátil, Novotný za hosty Novotní a třetího bohužel neznám. I když výsledkově oba sety vyzněli jasně pro nás, na hřišti to byla bitva o každý balón. 2:1 Za mě musím říct, že to byl zápas v naprosto pohodové atmosféře. Hosté nás předčili svoji mezihrou, my jsme zase byli razantnější na útoku. Zápas mohl klidně skončit i opačným výsledkem nebo remízou

DDB - Lískovec 3:1

(Tom - DDB, 26. 4. 2018 22:26)

Hráno za skoro ideálního počasí. Hosté překvapili tím, že až do 6. zápasu, kdy nastoupil Karel, neměla jejich současná sestava, žadný společný prvek se sestavou z minulých ročníků. Nám chyběl náš nejvíc největší bomber Pavel Klement :) a za hosty nenastoupil k mému překvapení Michal Hodinka i když byl přitomen. ¨Po 4. zápase byl stav 1:1. Za sebe mužu říct, že su rád že jsme na 1. zápas hráli zrovna s Liskovcem...

Old Boys - bosonohy 2:1

(Patrik, 24. 4. 2018 19:02)

Za větrného počasí nastoupila první dvojice domácích Iláš, Němec proti dvojici Navrátil, Crhák. Oba sety byly jednoznačné pro domácí, kdy na konci druhého se zranil Němec a zápas pro něho skončil 1: 0. Druhá domácí dvojice Dobšík, Brabenec od začátku zaskočila Novotného s Kadlecem, ale díky vlastním chybám nedokázala vedení 9:7 v prvním setu dotáhnout do vítězného konce. Druhý set už byl jednoznačně v režii hostů - 1:1. Zápas trojic skončil remízou, proto se konečný stav neměnil. Místo Němce do první dvojice nastoupil Laťák a domácí vyhráli první set. Ve druhém setu domácí dotáhli na 7:7, ale nepovedený útok "z druhé" asi tento set rozhodl pro hosty. Souboj druhých dvojic byl vyrovnaný, ale více štěstí měla ta domácí - 2:1. Do poslední trojice za domácí nastoupil Iláš, Laťák, Brabenec, za hosty Novotný, Kadlec, Navrátil. První set byl jednoznačný pro hosty. Když se domácím nedařilo ani ve druhém setu, vystřídal Dobšík za Brabence. Hosté už se ujali vedení 3:6 a vypadalo to na zlatý set. Ten ale sami hosté odmítli, když začali na útoku kazit a domácí vyhráli 10:9.