Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Městský přebor 2016

 

Sokol Kuřim A - 2017

Obůrka Vojtěch 1982
Novotný Miloš - V 1985
Merta Marek 1981
Merta Filip 1985
   
   
   
   
zaplaceno  

 

Doll Dagga Buzz

Černohlávek Pavel 1986
Klement Pavel 1987
Neumann Pavel 1975
Tresner Tomáš  V 1974
Aster Jaroslav 1975
Selinger Jiří 1983
Fajmon Richard 1976
Zemánek Rudolf 1972
zaplaceno  

 

TJ Útěchov

Kepák Libor 1970
Skrušný Petr 1968
Krejčí Tomáš 1970
Novotný Jan 1988
Kolouch Miroslav 1982
Kleiner Martin 1978
Skrušný Petr ml. 1992
Tomáš Rychlovský  1980
Zaplaceno  

 

Sokol Starý Lískovec

Hodinka Karel  V 1954
Chalupek Tomáš 1976
Zemek Adam 1990
Jílek Petr 1970
Hodinka Michal 1984
Dess Michal 1985
Valter Tomáš 1981
Holeček Jan 1990
   
   
   

 

Nohejbal TJ Start Lesná A

Vohradský Jiří st. 1962
Vohradský Jiří ml. 1982
Janík Michal 1976
Šmarda Václav 1988
Florián Adam  1989 
Urban Michal  1981
Šebela Michal  1989
Zechmeister Libor 1986
Doleček Roman 1989
   
 zaplaceno  

 

Old Boys Modřice "A"

Richard Laťák 1984
Patrik Iláš 1975
Martin Karandyszewsky 1988
Ivoš Bravenec 1982
   
   
   
   
   
   
zaplaceno  

 

Husovice "A"

Dobšík Jiří 1986
Paulik Pavel 1964
Jarolím Tomáš Ing. 1986
Putna Karel 1995
Malec Lukáš 1983
   
   
   
   
zaplaceno  

 

1. třída města Brna 2014

Old Boys Modřice "B"

Lukl Libor 1963
Lukl Pavel  V 1975
Jahoda Petr 1967
Hromek Jiří 1975
Kalvoda Marek 1974
Mareček Lukáš 1990
Buchta Jaroslav 1975
Čonka Miroslav  1975 
Němec Jiří  1980 
Lössl Kamil 1975
Bodó Milan 1958
Starý Jan 1989
Hořanský Petr 1982
Kotouček Petr 1953
Běloševič Igor 1973
Pisk Pavel 1966
zaplaceno  

 

Sokol Kuřim "B" - 2017

Kašparec Aleš 1954
Suchý Jiří   V 1965
Prosecký Ladislav 1966
Kresl Ladislav 1979
Myška Petr 1972
Herman David 1984
Lang Pavel 1981
Audy Jan 1989
Vaculík Ludva 1981
Prosecký Milan 1968
Merta František 1957 
Paraska Dušan 1967 
Novotný Marek - V 1981
   
zaplaceno  

 

Sokol Husovice "B"

Alexa Radek 1967
Čermák František  1975
Procházka Jan 1989
Dubnický Michal  1964
Girgle Libor   1984
Hofman Ladislav 1965
Jarolím Miroslav  1986
Hladík Lukáš 1997
Jurka František 1990
Pikus Zdeněk Ing. 1972
Zapletal Jiří   1946 
Beran Jaroslav 1966
Svoboda Antonín 1972
zaplaceno  

 

Monte Bu

Valouch Jan  1986
Korytár Jan 1986
Hanák Boris 1986
Hedija jakub 1985
Konečný Michal - V 1982
Hedija Jan 1989
Vlachynský David 1986
Juzl David 1986
   
   
zaplaceno  

 

Sokol Nový Lískovec

Kameňáci "B"

   
Svoboda Michal 1973
Jahodář Antonín 1976
Kamenský Libor 1966
Pavel Tomanec 1974
Adam Kamenský 1996
Páral Jaroslav 1968
Setinský Miroslav 1986
Svoboda Michael 2007
Svoboda Tomáš 1999
   
zaplaceno  

 

Útěchov ženy

Fendrichová Romana  
Flašarová Katarína  
Ilášová Jitka  
Kokešová Lenka  
Koscelánská Iveta  
Paulíčková Sára  
Malátová Veronika  
Matoušová Dana  
Savičová Sandra  
Schützová Linda  
Stierandová Soňa  
Víšková Eva  
Vymazalová Romana  
Krestová Barbora  
Čermáková Martina  
Holátová věra  
Ondráčková Eva  
Kleinerová Soňa  
Iláš Patrik  ml. 2007
Pavlíček Tomáš 1965
zaplaceno