Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Valná hromada JMK a Městské soutěže

(A. Stehlík, 24. 10. 2017 16:23)

Zdravím vás a zvu na valnou hromadu která se bude konat ve středu 1. listopadu v klubovně v Modřické sokolovně v prvním patře v 18 hodin. Budou předány poháry vítězům soutěží Městského a Krajského přeboru. S pozdravem A. Stehlík.

Žádost o pomoc fanoušků

(Petr Jahoda, 10. 10. 2017 19:14)

O Superfinále budeme bojovat ve Vsetíně!

Vážení fandové a příznivci modřického nohejbalu.
Jak jistě víte v minulém zápase na domácím hřišti dokázali naši hráči v mimořádně dramatickém a vysoce kvalitním zápase přehrát naše vsetínské soupeře až v posledním možné setu a zajistit tak pokračování semifinálové série i ve třetím zápase.
Rozhodující zápas se odehraji již tuto sobotu 14.10.2017 od 15,30 hodin v hale Na Lapači ve Vsetíně.
Předchozí zápas dokázal, že naši borci nejenom svojí kvalitou, ale i nezměrnou bojovností a neochotou se podat nepříznivému vývoji zápasu mají určitě na to, aby i ve třetím rozhodujícím zápase, tak jako v Karlových Varech, převážili tuto semifinálovou sérii na svoji stranu.
Proto chci požádat všechny naše fanoušky, aby svojí přítomností na vsetínském zápase napomohli našim hochům k cestě do Superfinále. Naši vsetínští soupeři se v obou odehraných zápasech prezentovali skvělými, slušnými a velmi bouřlivými fanoušky. Nyní je tedy řada na nás, abychom i my modřičtí fanoušci pomohli našim hráčům svojí přítomností a aktivitou na tribuně ve Vsetíně. Zápas se odehraje v krásné hale Na Lapači a tak nikdo nemusí mít strach z nepřízně počasí.

Věřím tedy, že vyslyšíte tuto moji prosbu o pomoc a nenecháte naše kluky ve štychu. Cesta superfinálovým autobusem pak bude pro vás všechny zaslouženou odměnou za vaši pomoc

El Presidento

Finále BDL 2017

(Modrice, 9. 10. 2017 13:44)

V neděli 15. října ve 12 hodin odehrajeme odvetné finále Botas dorostenecké ligy proti Českým Budějovicím! První zápas jsme vyhráli na hřišti Českých Budějovic poměrem 4:2, takže finálovou sérii budeme ukončovat na našich kurtech!
https://www.facebook.com/events/341584182970828/?ti=icl

Pozvánka na semifinále play-off v nohejbale

(Petr Jahoda, 2. 10. 2017 7:43)

Vážení přátelé modřického nohejbalu,
dovoluji si Vás jménem MNK SILNICE GROUP Modřice pozvat na nadcházející domácí zápas extraligy družstev mužů.
V odvetném semifinálovém zápase play-off v sobotu 7.10.2017 JIŽ OD 14,00 h přivítá naše A mužstvo tým NK CLIMAX Vsetín.
Po prohře v úvodním semifinále ve Vsetíně musí náš tým výhrou odvrátit konec série a pokusit se vybojovat třetí rozhodující postupový zápas o superfinále.
A protože podobný obrat se nám již povedl ve čtvrtfinále proti Karlovým Varům není důvod předčasně skládat zbraně.
Podpora všech bude pro naše hráče mimořádně důležitá !
Vzhledem k tomu, že případný zápas o 3. místo i Superfinále, hrané každé jen na 1 utkání bychom hráli jako hosté, jedná se o poslední letošní zápas A družstva na domácím kurtu.
Věřím, že si jej nenecháte ujít.

V případě nepříznivého počasí bude zápas přesunu do sportovní haly v Holubicích.

El Presidento

Pozvánkana play-off nohejbalu družstev

(Petr Jahoda, 18. 9. 2017 9:15)

Vážení podporovatelé modřického nohejbalu,
dovoluji si Vás jménem MNK SILNICE GROUP Modřice pozvat na nadcházející domácí zápas extraligy družstev mužů.

V odvetném čtvrtfinálovém zápase play-off v sobotu 23.9.2017 JIŽ OD 14,00 h přivítá naše A mužstvo tým Liapor WITTE Karlovy Vary.

Po prohře v úvodním čtvrtfinále v Karlových Varech musí náš tým výhrou odvrátit konec sezony a pokusit se vybojovat třetí rozhodující postupový zápas.

Podpora všech fanoušků tak bude pro naše hráče mimořádně důležitá !

V případě nepříznivého počasí bude zápas přesunu do sportovní haly v Holubicích.

S pozdravem
El Presidento

Pozvánka na extraligu nohejbalu

(Petr Jahoda, 28. 8. 2017 19:02)

Vážení přátelé modřického nohejbalu,
dovoluji si Vás jménem MNK SILNICE GROUP Modřice pozvat na nadcházející domácí zápas extrtaligy družstev mužů.
V sobotu 2.9.2017 od 15,00 h přivítá naše A mužstvo tým Liapor WITTE Karlovy Vary.
Jedná se o předposlední zápas základní části, jehož výsledek je mimořádně důležitý pro naši pozici a nasazení do čtvrtfinále play-off.
Věříme tedy, že v co nejhojnějším počtu podpoříte naše borce.
A současně si nenecháte ujít představení si aktuálně trojnásobných mistrů ČR v trojicích, kterýžto titul v sobotu získala sestava Pospíšil, Müller, Rosenberk a T. Gulda jako historicky jediná trojice v dějinách nohejbalu, které se podařilo dosáhnout nepřerušeného kontinuálního hattricku.

S pozdravem

El Presidento

Turnaj trojic veteránů 50+ Modřice - Memoriál Miloně Svobody

(Petr Jahoda, 3. 7. 2017 8:55)

K uctění památky našeho kamaráda, spoluhráče a dlouholetého trenéra mistrovského extraligového celku Modřic pana Miloně Svobody pořádá skupina OLD BOYS nohejbalového oddílu MNK SILNICE GROUP Modřice 7. ročník turnaje trojic v nohejbale veteránů Memoriál Miloně Svobody. Ten se letos pořádá dne 5.8.2017 od 9,00 hodin na místních dvou venkovních kurtech

Hraje se dle pravidel ČNS s výjimkou možné hry na 3 dopady.

Turnaj je určen pouze pro hráče, kteří v kalendářním roce 2017 dosáhnou věku minimálně 50-ti let (tedy ročník max. 1967)
Hráči, kteří tuto věkovou hranici nesplní nebudou připuštěni do hry !

Prezentace mužstev je od 8,00 do 8,30 h v areálu kurtů. Následovat bude rozlosování do skupin a hra započne od 9,00 hodin.

Turnaj má maximální kapacitu 16 mužstev.
Hrací systém turnaje bude určen v závislosti na počtu prezentovaných mužstev
V případě krajně nepříznivého počasí se turnaj odehraje v místní tělocvičně na 1 kurtu – v tomto případě bude hrací systém turnaje výrazně přizpůsoben.

Startovné činí 150,- Kč na trojici a je splatné v hotovosti při prezenci. V rámci startovného dostanou hráči oběd.

Ostatní občerstvení si účastníci budou moci zakoupit.
Šatny a sprchy budou k dispozici.
Parkovat lze vedle kurtů.

Cenou pro vítěze je zapůjčení putovního poháru. Jiné ceny nejsou.

Každý z hráčů zodpovídá za svůj zdravotní stav a nastupuje na vlastní riziko. Pořadatel turnaje nenese žádnou právní ani finanční zodpovědnost za případnou zdravotní újmu spojenou s účastí na turnaji. Za odložené věci, včetně těch v prostoru šaten, si ručí každý sám.

Pořadatel přijímá přihlášky v pořadí dle data jejich podání a to mailem na adrese jahoda.petr@email.cz nebo telefonicky na čísle 603 808 048.


Na setkání na kurtech se těší
Petr Jahoda a ostatní členové OLD BOYS

Re: Turnaj trojic veteránů 50+ Modřice - Memoriál Miloně Svobody

(Petr Jahoda, 6. 8. 2017 10:18)

Letošního již 7.ročníku Memoriálu Miloně Svobody v nohejbale trojic hráčů nad 50 let se zúčastnil rekordní počet 9 družstev a díky týmu z Trnavy dostal letošní ročník také poprvé mezinárodní rozměr.
Složení mužstev bylo :
Modřice : Lukl, Pisk, Čelechovský
Slávia Trnava : Hanzlík, Lukáč, Kolasich, Ferenčák
Slovácko : Kováč, Řezníček, Moštek
Pozdní sběr : Cupák, Štěpánek, Jahoda
Biskupice : Seidl, Brázda, Dohnal
Úplně jedno : Kotouček, Frimmel, Soukal
Teenagers : Bubniak, Mareček, Vinkler
Výběr z Krpole : Skušný, Beran, Prosecký
Neptuni : Zapletal, Hofman, Pavlík

Nejprve se hrálo ve dvou skupinách a následně se 8 mužstev utkalo v klasickém play-off

Výsledné pořadí :
1. Výběr z Krpole
2. Slávia Trnava
3. Slovácko
4. Modřice
5. Biskupice
6. Neptuni
7. Úplně jedno
8. Teenagers
9. Pozdní sběr
Letošní roční byl velmi silný co do počtu mužstev, ale i kvality hry. Zejména finálový zápas mezi družstvem Výběr z Krpole a Slávií Trnava přinesl mimořádně kvalitní zápas a bylo vidět, že smečař z Krpole Petr Skušný musel skutečně naplno využít své bývalé extraligové zkušenosti a um aby společně se svými spoluhráči dokázal v třísetové bitvě udolat vynikající slovenské družstvo.

Celý turnaj provázelo velmi teplé počasí a tak si všichni účastníci sáhli opravdu až na dno svých sil. Za zajímavost stojí, že věk všech hráčů dohromady představoval 1.630 let, přičemž nejstarším hráči letošního ročníku byl slovenský hráč Roman Ferenčák s těžko uvěřitelným věkem pro aktivního hráče nohejbalu 73 let !
O skvělé občerstvení se tradičně po celý den staral Milan Frimmel, který se tak kromě vedra na kurtu ještě „ohřál“ u vaření.
Děkuji všem hráčům, kteří si přijeli zahrát pro radost ze hry, ukázat své zkušenosti a také uctít památku našeho kamaráda Miloně.
Za Městský nohejbalový klub Modřice
Petr Jahoda

Jamolice 2017

(Tom DDB, 26. 6. 2017 9:52)

Karel tu onehdá nadhodil Jamolice, tak jen krátký report z turnaje. Účastnilo se 40 týmů, což je nejmíň co jsem tam zažil - standartně býva přes 50, rekord je prý 64. V sobotu 5 skupin po 8, postup do nedělní šestnáctky 3 nejlepši ze skupin a jeden 4. My jsme hráli v standarním složení já, Bača, Vašek Šmarda a měli až na jeden tým (bratry Pírky+neznámý nahrávač - loňské vítěze) dost jednoduchou skupinu, což demonstrovalo to, že jsme kromě Pírků odehráli celou skupinu systémem Bača náhra ze středu a my s Vaškem útok a všechno vyhráli. S Pírkama jsme v posledním zápase skupiny prohráli 10:9 ve 3 setu poté , co jsme 9:7 vedli...takže pocit zmaru tam byl:) Nicméně postup do neděle bez problému. V nědeli se hraje systemem 4 skupiny po 4 a vítězové skupin postupují do finalové skupiny kde hrají každý s každým o 1-4. místo a druzí ze skupin jdou do finálove skupiny B, kde stejným systémem hrají o 5-8.místo. Vyhořeli jsme hned v první zápase s Olomoucí, kde jsme ve 3 setech prohráli a Olomouc pak už nezaváhala, takže 2.místo ve skupině a hra o 5-8 misto. Nakonec jsme celkem v poklidu 5. flek uhráli. Vyhráli a obhájili nakonec Pírci, 2. Řízci (Pepa Hicl s Cechošem a Plevou), 3. borci z Turnova (nebo Trutnova?), 4. Olomouc. Nohec ve finálové skupině byl fakt kvalitní a my po loňském 2. a předpředloňském 3. místě letos na finálovku nedosáhli. Jinak z MP se účastnil Libor Kepák s Michalem Dessem a pak ješte borec z Husovickýho bečka. jinak asi nikdo. Ale možná kecám - neznám všechny:)

Re: Jamolice 2017

(Karel, 28. 6. 2017 11:26)

No vypadá to na poněkud úpadek amatérského nohecu :-) pamatuji Jamolice kdy tam bylo těch 64 mančaftů a dfalších 10 stálo u brány a doufali že se někdo nedostaví :-) Nějak nám nedorůstá dorost, v městě ubývá lidí, soutěž táhnou Béčka těch kteří jsou schopni dát dohromady víc než šest lidí a stejně to je tak že áčko jsou 4ks a stabilně hrají s dvěma z béčka takže kdyby postoupili asi by to béčko nepostavili :-( nám odešlo z loňské sestavy 5 !!!! hráců a dohráváme spíš silou vůle
Nějak tu budoucnost tohoto sportu vidím nedobře

Re: Re: Jamolice 2017

(třída, 28. 6. 2017 16:12)

Old b a Kuřim b a husovice b asi postoupit nechtějí aby mohli fluktuovat. Tak postoupí kamenaci ze čtvrtého místa.

Re: Re: Re: Jamolice 2017

(Karel, 29. 6. 2017 22:36)

Pokud by to byla pravda, tak je to podnět ke změně pravidel. Asi není ok pokud hrají město i přebor stejní hráči, minimálně přebor pak nemá žádnou vypovídací schopnost :-(

OB A - Lesná

(Mira Č., 26. 6. 2017 22:35)

Gratuluji klukům z Lesné k postupu do finále. Byl to hezký zápas. Rozhodoval zlatý set. Domácí vyhráli 3:2. Patrik s Richardem vyhráli jasně obě dvojky. Jirka N. s Ivošem pak obě dvojky jasně prohráli. První trojka byla jasně pro domácí, druhá skončila nerozhodně. Zlatý set se rozjel Bača na smeči i na bloku a měl za sebou perfektní pole. 10:6

Fotky ze zápasu Lesná-Odl Boys

(Jitka, 21. 6. 2017 21:55)

Na dnešní boj se dá podívat:jitkaila.rajce.idnes.cz/21.6.2017_nohejbal_MP_Brno_-_zapas_Lesna-Old_Boys

Re: Fotky ze zápasu Lesná-Odl Boys

(A. Stehlík, 22. 6. 2017 7:57)

Dám něco na fb, pěkné fotky! Jaký byl ale výsledek?

Re: Fotky ze zápasu Lesná-Odl Boys

(Karel, 23. 6. 2017 20:20)

Jitko parádní fotky, podle toho co je vidět parádní nohec, bohužel letos se mě kryjí termíny, hrajeme skoro všichni v pondělí, takže odvetu asi neuvidím hrajeme v Husovicích :-( asi dotaz na Pavla pokud by byl termín jiný rád se přijdu podívat

Jamolice

(Karel, 17. 6. 2017 8:03)

Vzhledem k vysoké zaneprázdněnosti hráčů prodám zaplacené startovné do Jamolic (24-25.6 od 9h) kdo neví je to dvoudenní turnaj trojek účast cca 80 mančaftů, úroveň od ligy až po naprosté amatéry. Pokud by měl někdo zájem piště volejte

Re: Jamolice

(Pavel Lukl Old Boys Modřice, 19. 6. 2017 23:21)

Karle, loni tam bylo 52 týmů.....

1.třída

(Pavel Lukl Old Boys Modřice , 6. 6. 2017 18:41)

Čumím že v 1.třídě budou o 2. až 4. místě rozhodovat míče ze vzájemných utkání......

Re: 1.třída

(A. Stehlík, 7. 6. 2017 14:02)

Chybí mi zápis o utkání Kameňáci - Husovice B abych mohl počítat míče... ;-)


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »