Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: semi

(Tom, 19. 6. 2015 20:07)

:) hele páteční odpoledne, tak jsem to trochu odlehčil. Bylo mě jasný, že vesnice jen tak neprojde:)) Ale co mě Maro dostalo je, že ses tady v diskusi práskul, že jsi hrál kraj za Loučky. Takže si musel být registrovanej. Do dneška jsem žil v domnění, že jsou všichni Kuřimáci ryzí amatéři, kteří se na tuto nohecovou úroveň dostali pílí, odvahou, bojovností, optimismem a pokorou :))) A ono je to všechno jinak - i oni mají v týmu bývalýho "ligáče" :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: semi

(Marek, 19. 6. 2015 21:43)

No já jsem defakto registrovanej nebyl, protože jsem tam hrál načerno:) (teď už se to asi říct může, když je to asi 12 let zpátky:)). Tenkrát se jim to nějak celý rozpadlo, tak potřebovali pomoct asi ve třech zápasech. Ve dvou jsem hrál vloženou dvojku a v jednom jsem hrál normální dvojky i trojky (zrovna proti Holubicím a i se vyhrálo:), takže moje kariéra je podobná jako měl Jarda Kužel, 5 zápasů v divizi za pět let:)). Nicméně na to vzpomínám rád.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: semi

(Lada, 24. 6. 2015 13:52)

Ahoj Marku, odveta se hraje dnes v 17 hod. na sokolovně ? Dík za potrzení. Lada

Jamolice

(Karel, 22. 6. 2015 18:53)

Hledáme spoluhráče, nejlépe na blok a smeč. Bohužel nám z pracovních důvodů vypadl hráč. Loni jsme byli pátí takže jsme ve skupině nasazení. Variantou je pokud by chtěl jet nějaký mančaft celý, že převezme startovné. Ozvěte se na můj mail nebo přes diskusi
Karel

Re: Jamolice

(Karel, 22. 6. 2015 18:56)

Asi bych měl ještě napsat, že turnaj je 27-28.6 pod Templákem, hraje cca 70 mančaftů od 9h v sobotu do odpoledne v neděli. Spí se ve stanech autech atd

Old Boys - Lesná A

(Richard, 15. 6. 2015 21:07)

Tak po dnešním zápase nevěřím, že Old boys mají vůbec šanci se do finále dostat. Bývalí tahouni zápas nezvládli a dorostenci sami zápas těžko vyhrají. Bez Buriana a Hanuse by Old Boys hráli určitě play out.

Re: Old Boys - Lesná A

(Mira č. , 15. 6. 2015 21:17)

Jj ja sem ve dvojkach nepouzitelnej. Příští tyden jdu na operaci s utr. ramenem. A i zdravej bych proti tak silným dvojkam nic neuhral. A Nemec je poloviční co býval. Trojky jsem mel jit na blok do odvety. To jsme prokoucovali. Mladi jsem čekal teda, ze uhraji vic. Ale soupeř byl lepsi a z fleku by hrali v druhe lize ve středu tabulky. Stejne tak i Kurim.

Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Richard, 16. 6. 2015 1:13)

Výkon domácích netřeba hodnotit, výsledek mluví jasně. Ale Miro, zkus se někdy mrknout na druhou ligu. Ani céčko Modřic by neporazili. Dva dopady je jiná hra.

Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Marek, 16. 6. 2015 7:12)

Na zápase jsem se byl podívat taky a musím říct, že kluci z Lesné hráli opravdu dobře a výhru si zasloužili. Kolem dorostenců se tady vede pořád živá debata, ale já s tím problém nemám. Alespoň si jako amatéři můžeme zahrát s někým, kdo má plány hrát v budoucnu na nejvyšší úrovni a i nám to může ukázat, jak na tom reálně jsme. Včera bylo vidět, že i když hrajeme jenom šalinovku, tak nějaké ty zkušenosti navíc tam jsou a v zápase se to může projevit.

Richarde upřímně, Ty se tady pořád oháníš tím, že na 2 dopady je to jiná hra. Nějak jsem si nevšiml, že by to hráčům tolik vadilo, když je turnaj na 3 dopady. Kdokoliv tam z ligy dojede, tak jasně převyšuje nás amatéry a to jak ve dvojkách, tak i ve trojkách. Sami hrajeme na tréninku v podstatě pořád na dva dopady, protože je ta hra potom taková svižnější a má větší spád. Já bych nic takového nezmiňoval, ale Tvůj oblíbený příklad s Modřicemi "C" je pro mě dost na vodě. Věřím tomu, že bychom nedostali mlatu a rozhodně bychom nějaké zápasy proti nim vyhráli.

Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Richard, 16. 6. 2015 8:38)

Je rozdíl snažit se hrát na dva dopady a muset hrát na dva dopady. Tři dopady mají tu výhodu, že pokud není dobrý příjem a dobrá náhra, tak už je lepší si počkat na ten třetí dopad. Asi sis Marku všiml, že dorostenci to mlátili v hodně připadech z voleje, ale přitom z třetího dopadu by to bylo lepší. Dorostenci mají dva dopady naučený a hráči ve městě zase umí využít dokonale dopady tři. Měl by sis dát tu práci někdy a spočítat body po druhém a třetím dopadu. Myslím, že Lesná včera dala 70% z třetího dopadu. Další kapitola je stavění bloku...ti dorostenci mají zažitý, že pokud je špatný příjem, tak se skoro automaticky blokař stahuje do pole. Jenže tady ve městě je to jiný a na Burianovi to bylo hrozně vidět. Utekl z bloku, když neměl a nebo sundal blok, když neměl. Prostě jiná hra...

Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Mira Č. , 16. 6. 2015 8:54)

Richarde, s tim blokem mas 100% pravdu. Ja sem tam mel jit a blokovat ( pze blok je jediný co umím fakt dobre:) využit toho, ze J. Vohradsky odvetu trojek nehrál. Místo toho jsme v obou setech prohrávali 3:7 a kluci v obou setech v závěru perfektním polem a chybama soupeřů stáhli na 9:9. Ale oba jsme prohráli. Ta poslední trojka upravila skóre setu z 4:6 na nehratelnych 4:8 a postup je v háji. Je taky pravda, ze dorostenci proti perfektní obraně hostů nemají jeste tak razantní úder. Ale Honza v 16ti co předvádí je velka hra a je asi největší aspirant na extraligu ze současného Bečka a cecka.

Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Marek, 16. 6. 2015 9:03)

Já to u dorostenců nerozporuji. Chápu, že ze začátku se naučíš nějakou šablonu a podle té jedeš a automaticky ti nedojde co můžeš a co ne. Jak už jsem psal před tím, já proti dorostencům nemám vůbec nic a situaci chápu.

Já se bavím o tvých oblíbených Modřicích "C", kdy už by měli mít nějaké zkušenosti a tím pádem i rozdíl mezi 2 a 3 dopady by pro ně měl být zanedbatelný. Pamatuji si hodně turnajů, kde hráli kluci z Louček, Holubic, Modřic "B", ... a nikdy si na to nikdo nestěžoval a většinou ty turnaje i bez problémů vyhráli. Evidentně s tím problém nemají, že? A to nemluvím o tom, že ve trojkách je hra na dva dopady většinou dokonce výhodnější než na tři.

Svého času jsem chvíli hrával kraj za Loučky, takže vím o čem hra na dva dopady je a mám v tomhle poměrně vyjasněný názor. Všechno je to o hráčích v první řadě a v dopadech až ve druhé.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Petr Jahoda, 16. 6. 2015 9:23)

Zdar chlapi. Včera jsem se byl podívat a tak taky troškou přispěji do diskuze. Já myslím, že zbytečně moc řešíte dorostence (i když David už není). Z mého pohledu to byl velice kvalitní zápas, který převyšoval těch pár zápasů Kraje co jsme viděl poměrně o dost. A myslím, že dopady to moc nemění. Kdybych měl říci proč Lesná zaslouženě vyhrála tak shrnuji asi tyto mé postřehy :
1) druhá dvojka Modřic ve složení Němec-Čonka či Němec-Lukl bohužel výrazně zaostávala kvalitou za oběma soupeřovými. To nemyslím nijak zle ale prostě byli o dost horší.
2) velké množství nevynucených chyb všech hráčů Modřic ve všech zápasech dle mého názoru zásadně rozhodly výsledek
3) souhlasím s Mirkem, že poslední trojka bez bloku byl chyba. Na lavce sedí dva dvoumetroví blokaři a my necháme soupeře pohodleně smečovat za páskou.

Ale jak píši výše moc pěknej a kvalitní zápas

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(MP, 16. 6. 2015 10:08)

Richard ty si vážně myslíš, že Svadbík, Havelka, Golda a další netalentované hvězdy a ještě slabší Slavkov, Holubice B by porazili Lesná A nebo Kuřim? A nebo proti dorostencám z Modřic a z Kaměňáků?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Richard, 16. 6. 2015 12:27)

Nezlob se, ale s někým, kdo se nedokáže ani podepsat, se bavit nebudu.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Marek, 16. 6. 2015 11:43)

Pěkné hodnocení Petře. S tím nezbývá než souhlasit a je vidět, že máš jednak potřebný nadhled, tak i hodně zkušeností.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Mira Č. , 16. 6. 2015 12:31)

Peta jen popsal to, co by řekli i ostatni co tomu rozumí. Ja sem teda čekal, ze ve trojkach vyhrajeme 3sety, první dvojka vyhraje 3sety a druha jeden a celkové vyhrajeme. :) první splnila, druha tragicka a trojky jsme prokoucovali. Čekali jsme, ze bude hrat Adam s Vaškem dvojky. Ti dva nam neznámí kluci hrali výborně. Celkové byla Lesna lepsi a prijde mi, ze Jirka V. Ma čim dal větší ránu a porad se zlepšuje.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Richard, 16. 6. 2015 12:42)

No spíš než Bača bych vyzdvihl výkon Šebely, kterej před dvěma lety nedal bod a tentokrát byl na saku nepříjemnej.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Marek, 16. 6. 2015 13:38)

Taky mě Michal příjemně překvapil. Jirka podal svůj standardní nadstandardní výkon:). A po těch prvních dvojkách se začalo dařit i Leošovi.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Old Boys - Lesná A

(Richard, 16. 6. 2015 12:37)

Především od Jirky Němce jsem čekal daleko víc, ale dvojka má být vyrovnaná a není těžký lepšího hráče vyřadit...Nevynucený chyby jsou Peťo slabý slovo, pač zkazit 3 podání ze 4 to už je fakt blbej den. Jsem rád, že pár z vás má čas na diskuzi, aspoň jsou různý názory a to je dobře. Marku, můžeme hodit debatu u piva po semi. Co člověk, to názor.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »